Yıldızların bagaj markası Rimowa’ya parti

canvade

Yeni Üye
Geçen perşembe günü Carlos Quirarte, “Artık hiçbir şeyin ruh hali yok” dedi ve “insanlar ruh hali ya da her neyse kelimesini çok fazla kullanıyor” diye ekledi.

Geçtiğimiz on yılda, Smile, Le Turtle, Ray’s, Jac’s on Bond gibi işletmeleri birbiri ardına şehirli havalı çocuklardan oluşan belirli bir demografik grubun ileri karakollarına dönüştüren bir restoran işletmecisi ve şehirli kavalcı olarak Bay Quirarte, bu ruh halinin şu şekilde olduğunu bilmelidir: , eğer birini yakalarsa.

O akşam bagaj sergisini kutlayan bir partide kendisine eşlik eden ortağı aktör Justin Theroux’nun da aynısını yapması gerekiyordu.

İlk bakışta son derece şık, yaratıcı, akıllıca kişiselleştirilmiş ve pahalı (yaklaşık 650 ila 2.400 dolar) valizlerin yer aldığı bir etkinliğin vaatleri sınırlı. Ancak yine de, gerçek deneyimin çoğu zaman dijital deneyimlerin gerisinde kaldığı bir dönemdeki diğer pek çok etkinlik gibi bunda da her şey vardı.

Gittiğiniz her yerde Instagram kurulumlarına mükemmel şekilde uyarlanmış vitrinleri, arka planları ve aydınlatmayı görebiliyordunuz. Nereye giderseniz gidin, kendi fotoğraflarını çekmekle meşgul insanlar vardı.

Bay Quirarte, “İnsanlar artık başkaları için FOMO oluşturmakla o kadar meşgul ki, oldukları yerde bile değiller” dedi.

Adil olmak gerekirse, ünlü valizlerin sıradan bir bagaj olmadığını söylemek gerekir. Onlar Rimowa’ydı. Rimowa, 1898 yılında Almanya’da kurulan bir aile taşıma şirketi tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. LVMH, 2016 yılında şirketin çoğunluk hissesini satın alana kadar Rimowa, yıllarca nispeten bilinmeyen bir üreticiydi. Aniden Rimowa bir “O” çantasının, daha doğrusu “O” çantasının aurasını edindi.

Aynı zamanda LVMH tarafından satın alındıktan sonra Moncler, Fendi, Supreme ve Adidas gibi lüks logo devlerinin yanı sıra Virgil Abloh’dan Dior’daki Kim Jones’a kadar her biri bagajı kendi spesifikasyonlarına göre yeniden tasarlayan tasarımcılarla işbirliklerine imza atan bir marka.

Bunların ve diğer pek çok işbirliğinin örnekleri, bir parti vesilesiyle düzenlenen bir sergi sırasında yerleştirildi ve saraçlık olarak başlayan, zamanla bir bagaj markasına dönüşen ve değişiklikleri stil ve Yollardaki değişikliklerle örtüşen bir şirketin tarihinin izini sürdü. insanlar dünyanın her yerinde dolaşıyordu ve ne giyiyorlardı.

Partiye katılan ve bir platformda Rimowa ile dolaşan Spike Lee, “Onları her zaman sevdim ve her zaman bir tane almak istedim çünkü JFK ve LaGuardia’dan geçip tek parça halinde çıkabilecek bir şey istedim” dedi. arkasındaki gösteriye ödünç verdiği çanta.

Çanta, baş üstü bölmesinde saklanabilen orijinal kabin tarzı alüminyum bir çantaydı. Görünüşe göre Bay Lee nadiren kontrol ediyor.

“Sadece el bagajı taşıyorum ama benimki zaten kırık ve çıkartmalarla kaplı” dedi. “Ne kadar çok göçük ve çıkartma olursa o kadar iyi, çünkü eğer çıkartman yoksa hiçbir yere gitmemişsin demektir.”

Bay Lee’nin çantası etkinlik ve sergide sergilenen ünlü çantalardan sadece biriydi; Haziran ayında Tokyo’da görücüye çıktı, 17 Eylül’e kadar burada halka açık olacak ve sonunda Şanghay’a taşınacak. Billie Eilish, tişörtlerle dolu şeffaf bir polimer battaniye gönderdi. Martha Stewart’ın büyük alüminyum çantasının çıkıntılı oluklarının arasında el yazısıyla ziyaret ettiği ülke ve şehirlerin isimleri vardı.

Chelsea Fabrikasında düzenlenen parti, DJ Benji B’nin hip-hop çaldığı kaldırım boyunca uzanıyordu ve müzisyen Moses Sumney, tasarımcı Heron Preston, K-pop şarkıcısı Rosé by Blackpink ve İngiliz rapçi Central, Cee ve modelden oluşan bir seyirci vardı. ve aktör Luka Sabbat birkaç Moët Champagne şarkısını yudumladı, Roddy Ricch’in yer aldığı “Ballin'” şarkısının müstehcen sözlerini sessizce mırıldandı ve selfieler için poz verdi.

Ya da çoğu öyleydi. Dışarıda bir köşede iki suçlu gibi duran sanatçı Cass Bird, “The Real Housewives of New York City” dizisinin yeni basılan yıldızı arkadaşı Jenna Lyons ile sigara molası verdi.

Eğer hayatta olan herhangi biri sağlam bir bagaja ve bol miktarda bagaja sahip olduğunu iddia edebilirse, Bayan Lyons kesinlikle o kişidir.

Bayan Lyons’u J. Crew’da başkan ve kreatif direktör olarak görev yaptığı ve şimdi Bravo’da realite yıldızı olarak tanıyan herkes, kadının kıyafetleri sevdiğini bilir.

Yanında taşınan biri olup olmadığı sorulduğunda Bayan Lyons’un iki yanıtı vardı.

“Cidden mi?” diye sordu. “İhtiyaçlarım var, ürünlerim var, kıyafetlerim var. Ayakkabılarım tek başına tam bir bavul. Seyahat ederken yuvarlanıyorum, inanın bana. Ve kontrol ediyorum.”