Sarhoş bir kanal kurucusunun indie medyayı kurtarmak için yeni bir girişimi var: Byline

canvade

Yeni Üye
Yine de standartları var. Bayan Guterman, gönderim gelen kutusunun “çok fazla dikkat dağıtıcı” olduğunu söyledi.

“Birisi, ‘Oğlumun tüm sorunları hakkında yazmak istiyorum’ diye e-posta gönderecek” dedi. “Ve, belki de tüm erkek sorunlarınız bizi gerçekten rahatsız etmiyor.” Bu durumda, yazarı “genel olarak erkek sorunlarına” girmeye teşvik ettiklerini söyledi.

“Girlboss Suyu”

Sıcak bir Mayıs öğleden sonra, kurucu ortaklar Hotel Chelsea’de beyaz şarap, Diyet Kola ve karışık kuruyemiş eşliğinde kurumsal sponsorluk hakkında sohbet ettiler. Şimdilik, Byline’a katkıda bulunanlara ödeme yapılmayacak, ancak Bayan Guterman ve Bayan O’Sullivan, mobilya şirketi Knoll, astroloji uygulaması Co-Star ve müstehcen flört uygulaması Feeld dahil olmak üzere potansiyel sponsorlarla görüştüklerini söylediler.

Bayan Guterman, zümrüt yeşili maksi bir elbise ve çıplak Gucci katırları giydi ve ellerini çırptı. “İsa’ya geldiğimiz bir an yaşadık” dedi. “Banner reklamlardan kurtulduk. Bu güzel web sitesine gidip banner reklamlar görmek istemiyorum.”

Büyük bir ceket ve bol bir kot pantolon giyen Bayan O’Sullivan, “Eww,” dedi.

Sarhoş Kanal hiç para kazandırmadı. Bununla birlikte, Miami’deki Art Basel’e bir gezi için ödeme yapmak için besleyici shake üreticisi Soylent’i aldı.

Bayan Guterman, yemek ikamesi şirketiyle kısa süreli ilişkisi hakkında “Bu oldukça karmaşık bir hikaye,” dedi. Gazetenin kurucu ortağı Claire Banse’ye atıfta bulunarak, “Temel olarak, Claire ve ben Basel’e gitmek istedik,” diye devam etti. “‘Tesla bizi kovmuş gibi yapalım’ diye düşündüm. Claire, “Hayır, hayır, hadi rol yapalım” gibiydi. soylu bizi kovdu.’”

Soylent, Guterman Hanım’ın müsait olduğu ortaya çıktı. “‘Soylent’e gidebileceğimi hissediyorum’ gibiydim” dedi. Dört saat sonra, şirketin kurucusu Rob Rhinehart ile bir grup sohbetinde olduğunu hatırladı.