Sandy Liang ve Danny Bowien Ay Yeni Yılını kutluyor

canvade

Yeni Üye
Cuma gecesi, moda tasarımcısı Sandy Liang ve Mission Chinese’in arkasındaki şef Danny Bowien’in Bowery’deki Congee Dim Sum House’daki yemek odasını her türden modeller, etkileyici kişiler ve büyüleyici yaratıklar doldurdu. Aysal yeni yıl. Çin Yeni Yılı geleneğinde kırmızı şimşekler taktılar, lychee martini içtiler ve LCD Soundsystem’in “New Body Rhumba” ve “Macarena” şarkısını selamladılar. Tavşan Yılı’nı kutlamak için Bayan Liang, 32 ila 325 $ arasında değişen tavşan temalı biblolar satarken, Bay Bowien, In-N-Out Burger’a bir saygı duruşunda bulundu: vegan kimchi pankek salata dürümleri. Dışarıda sokakta çıkan küçük bir yangın kutlamaları kısa süreliğine kesintiye uğrattı. Yangından çıkan duman ve geçici panik dağıldığında, konuklar hobnoblarına ve içerik oluşturmaya geri döndüler. Onunla tanıştık ve gelecek yıl için umutlarını sorduk.

Röportajlar düzenlendi.

Danny Bowien, 40

emekli şef

Emekli bir şef yemek hazırlarken ne giyer?

Bir Hot Rod Circuit gömleği – o zamanlar en sevdiğim gruplardan biri. Pantolonum Balenciaga, ayakkabılarım da öyle. Congee Köyü Önlüğü.

Ayakkabılar Who Framed Roger Rabbit’ten.

Buna ıstakoz denir. Slip-on oldukları için rahatlar.

Bu yıl senin için nasıl geçecek?

Çok rahat giriyorum, bu yüzden ne olacağını görmek beni heyecanlandırıyor.

Ella Emhoff, 23

Triko Tasarımcısı, Model, Sanatçı

tavşan mısın

Dürüstçe evet. Tavşanlar zum yapıyormuş gibi hissediyorum ve gerçekten hızlı tempolu olduğumda sakin ve sevimli kalabilen bir insan olduğumu hissediyorum.

Yüzündeki o yıldız çıkartmaları mı?

sivilcem var Keşke bir moda akımı olsaydı. sivilcelerime makyaj yapmayı sevmiyorum

Örgülerini giyiyor musun?

Evet! Örgü kayık yakalı, açık örgü süveter, örgü atlet, Marni’den çiçekli maksi etek ve Sandy Liang’dan Mary Janes giyiyorum. Tavşan şapkası yapıyorum ve takmak istiyordum ama kıyafete uymadı.

Ay Yeni Yılı hakkında daha fazla bilgi edinin

Bu yıl 22 Ocak’a denk gelen tatil, dünya çapında ve her zaman iyi yemeklerle kutlanıyor.

Yeni Yıl Kararları Var mı?

Yeni yıl kararım karın kası almaktı.

Sandy Liang, 31

moda tasarımcısı

Hiç tavşan mısın?

havuç yemeyi severim Ve yeşil meyve suyu. Bence tavşanlar yeşil suyu sever.

Kıyafetin boyunca bana rehberlik et.

Los Angeles Kıyafet kapşonlu giyiyorum. Üniversitede American Apparel’de çalıştım. Houston ve Meyve Bahçesi.

Pötikareli etek.

Pötikareli seviyorum Hep. Etek yeni koleksiyondan. Henüz çıkmadı; İlk kalıbı giyiyorum.

Ve madalyonun?

Bu bir madalyon değil. Dev bir marshmallow. Orası gizli güçlerimi sakladığım yer.

gizli güçlerin neler

Sana söyleyemem. Onlar gizlidir. Moron!

bana ne giydiğini söyle

Bu bir Qipao – geleneksel bir Çin kıyafeti. Annem Malezyalı Çinli. Bu, Khoon Hooi adlı bir Malezya tasarımı.

Ve ayağında ne var?

Bunlar eski YSL ayakkabıları.

Tavşanla hiç bağ kuruyor musun?

Kız kardeşim bir tavşan. Çok yakınız. Çok sakin, huzurlu, yaratıcıdırlar.

Meryem Ananda, 24

şef, model

Tüvitlerini çıkardın.

Bu bir Ganni seti. Belden büzgülü ve baklava biçimli düğmeleri var. Ayrıca etek üzerinde. Süper tatlı.

ayağında ne var

Bunlar sadece tutumlu kovboy çizmeleri.

Kurt Reyes, 36

Şef, Girişimci

Gömleğin parlak. burası disko

New Yorklu bir tasarımcı: Eckhaus Latta. Çin Yeni Yılı için altın; Parti yapmak istedim. Şenlikli, eğlenceli ve buyurgan.

Ve pantolonunun içinde.

Başka bir New York tasarımcısı: Philip Lim ve sonra dışarısı soğuk olduğu için bir kirpi.

Tavşan yılı. Hiç tavşan mısın?

Tavşan yemeği yerim. bitki bazlıyım

Isaac Dunbar, 19

Müzisyen

Tavşan gibi hissediyor musun?

Dürüst olmak gerekirse, kendimi bir panda gibi hissediyorum. Vahşi doğada hayatta kalabilmem benim beceriksizliğim.

Biliyorsun, bu konuda iyi değiller. muhteşem gömlek.

Kavşakta aldım. Ay Yeni Yılı için orada biraz kırmızı var.

Ve o harika kotlar?

Onlar Calvin Klein, podyum koleksiyonu ya da her neyse. Ve Sketchers platformları.

Bana küçük sevimli çantandan bahset.

Bunu Plymouth, Massachusetts’teki Savers’ta görüyorum. 2000’lerin başı var.

Paige Kosak, 29

Real Real’de Yardımcı Sosyal Medya Direktörü,
Etiket ve takı tasarımcısı

Bu yıl ne yapıyorsun?

Her zaman kim olmak istediğimi fark ediyorum: bir şeyler yapan biri.

bu ceket nedir

Vivienne Tam. Biraz tüylü bir anı var. Bugün gibi ılıman bir kış gecesi için mükemmel. Ve altında da çok sıcak olur diye bir Marc Jacobs slip elbisem var.

Kalp şeklindeki madalyonunuzda özel bir şey var mı?

Bu büyükannemin madalyon ama boş çünkü aşk nasıl sadece bir fotoğrafla tanımlanabilir?

Tavşanla hiç bağ kuruyor musun?

Evet. yumuşaklık Zen. Bir tavşanın hoplaya zıplaya zıpladığını hayal ediyorsunuz ama kulaklarının arkasına sürttüğünüzde batıyor ve kurtuluyor. Bu benim.

Marisa Nakamura, 28

Aşçı, şekerci, fırıncı

Kıyafetin seni havalı bir Jedi gibi gösteriyor.

Gömleği çamaşırhanemdeki kayıp eşya bürosundan aldım. Sıradan bir beyaz tişörttü ve ben onu doğradım ve batırdım.

eteği de yaptın mı

Bu Marithe François Girbaud. Eteğin altına pantolon giyiyorum. Şikago’luyum. Sıcak giysiler giymelisin.

Çoraplarındaki kurdelelere ne diyorsun?

püsküller? Bilmiyorum. Biraz yetenek katmak istedim.

Tavşan yılı sizin için ne ifade ediyor?

Ne pahasına olursa olsun tatlı ol.