Paris Hilton’un anıları, “it girl” olmanın acısını ve ayrıcalığını araştırıyor.

canvade

Yeni Üye
Paris Hilton, hem hiperaktif gece hayatıyla hem de hit realite şovu The Simple Life’daki beş sezonuyla tanındığı 2000’lerin başında bir tabloid ve televizyon elyafıydı. O zamandan beri, 42 yaşındaki Hilton, ününü bir model, müzisyen, DJ, aktris, girişimci ve NFT’lerin alışılmadık derecede hevesli bir destekçisi olarak çalışmayı içeren çok yönlü bir kariyere dönüştürdü. Ve Ocak ayında, risk sermayedarı kocası Carter Reum ile büyüttüğü Phoenix adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Salı günü Twitter’da düzenlenen bir Haberler etkinliğinde, parti kızı olan ve patrona dönüşen bu kişiyle, kamusal kişiliğinin ihtişamını ve neredeyse iki kez yaşadığı tacizi araştıran yeni kitabı Paris: The Memoir hakkında konuştuk. yıllardır “rahatsız gençler” için tesisler.

Bu röportaj düzenlenmiş ve kısaltılmıştır.

Size travmatik şeyleri soran bir medya turuna nasıl hazırlandınız?

Kariyerimin çoğunda oyunculuk yaptım ve insanların gerçekte neler yaşadığım hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Ve şimdi bu kitabı yazdığıma göre, insanlar kağıda dökmesi gerçekten zor olan bazı çok travmatik deneyimler yaşadığımı fark ediyorlar. Ama aynı zamanda kendimi daha önce bilmediğim bir şekilde keşfetmem için harika bir zamandı.

“Sorunlu gençlik” endüstrisini soruşturmanın ve düzenlemenin oldukça savunucusu oldunuz.

DC’ye gittim, senatörler ve milletvekilleri ile görüştüm ve onlara kapalı kapılar ardında neler döndüğünü anlattım. Böylesine önemli bir konuya ışık tutmak için sesimi ve platformumu kullanmaktan gurur duyuyorum. Dönüştüğüm kadınla çok gurur duyduğumu biliyorum. Ve içimdeki küçük kızın bugün olduğum kişiyle gurur duyacağını biliyorum.

Hangisinden bahsetmişken, kendinizinkini nasıl kullandığınız konusunda gerçekten açıksınız. gerçekten Ses – bir şeyler istediğinizde bebek sesiyle nasıl konuşulur.

Yarattığım karakteri gerçekten yaşadıklarıma bir travma tepkisi olarak görüyorum, sadece yaşadığım travmayı düşünmek zorunda kalmamak için bu tür mükemmel bir yaşam Barbie bebek karakteri oluşturmak istedim. . Ve sonra The Simple Life’ı aldığımda, her sezon o karakteri oynamaya devam etmek zorunda kaldım. Ve sonra röportajlara girin ve yapın. Ve neredeyse öyle hissediyorum – ya da öyleydi Dır-dir ve o öyleydi – başka biri olabileceğimi hissettiğim bir maske. Ve bilirsin, birçok insanın beni uzun süredir yanlış anladığını ve hafife aldığını hissediyorum. Ve şimdi gerçekte kim olduğumu göstermekten gurur duyuyorum.

Kitabınızda kaba, boğuk bir sesle kendi yardımcınızmış gibi davranmaktan bahsediyorsunuz. Bunun neye benzediğini bir şekilde duyabilir miyiz?

Evet. [in what could be described as a New York accent] Böyle konuşurdum ve “Brooklyn’liyim” ve “Paris müsait olacak. Sadece programını kontrol etmem gerekiyor.” İşe yaradı.

Kitabınızda beş telefonunuz olduğunu söylemiştiniz. Biri telefon şakası içindir. Şaka aramaları için neden bütün bir telefona ihtiyacın olduğunu söyleyebilir misin?

Çünkü bu sadece sevdiğimiz bir şey. Annem, kız kardeşim ve ben yıllardır telefonda şaka yapıyoruz. İnsanlar Star 67’ye bastığında ve bu numara bloke olduğunda, birçok insan cevap vermek istemez. Bu nedenle, bunun için başka bir telefona sahip olmak daha iyidir. Annem bu konuda gerçekten iyi olan kişidir. O OG

Şimdi ünlü olmak ile ünlü olmaya başladığın zaman arasındaki fark nedir?

Şimdi onu büyük bir işletmeye ve markaya dönüştürdüm. Çok eğlenceliydi ama aynı zamanda gerçekten zordu çünkü o zamanlar medya bize karşı çok acımasızdı.

O zamana ait özlediğin şeyler var mı?

Sosyal medyadan önce 2000’ler gibisi yoktu. İnsanlar eskiden çok özgürdü ve sadece eğleniyor, konuşuyor ve dans ediyorlardı. Ve şimdi herkesin cep telefonu yanlarındaymış gibi hissediyorum. Yani tamamen farklı bir deneyim.

Kitabınızdan gerçekten gözüme çarpan bir alıntı: “Cinselliğimi anlamakta zorlandım; Başkasına anlatamazdım. Dilim yoktu. sözünü hiç duymamıştım aseksüelBu pasajı neden dahil ettiniz?

Sanırım sırf bu kadar travmatik deneyimler yaşadığım için birinin bu şekilde içeri girmesine izin verme fikri beni korkuttu. Ve evet, sanırım yaşadığım şey, buna alışmamı gerçekten zorlaştırdı. Ben sadece – ben sadece – bilmiyorum, kendim hakkında böyle düşündüm çünkü bu hoşuma giden bir şey değildi.

Bu kimliğin sizin için hala geçerli olduğunu düşünüyor musunuz?

Uzun zamandır kalbimin etrafında o kadar büyük duvarlar var ki. Ve sadece Carter o duvarları yıktığında. Belki de Tanrı beni bu durumdan kurtardı, böylece bir gün onu kullanabilir ve başkalarına yardım edebilirim gibi hissediyorum. Ve şimdi bunu yapıyorum ve artık hayatta gerçek bir misyonum olduğunu hissediyorum, acımı anlama dönüştürmek.