Oprah, Timothée Chalamet ve Kylie Jenner’ın yer aldığı NYFW partilerinden görüntüler

canvade

Yeni Üye
Genellikle yatlarda görülen bir kalabalık, Kering Vakfı’nın ev sahipliği yaptığı ikinci yıllık Kadın Bakımı yemeği için Salı akşamı Midtown Manhattan’daki havuz başı restoranını doldurdu.

Akşam yemeğinin eşbaşkanlarından Oprah Winfrey, Kering Vakfı’nın eşbaşkanı ve yönetim kurulu üyesi olan Salma Hayek Pinault’ya atıfta bulunarak odaya hitaben “Evet dedim çünkü Salma istedi” dedi.

Oda tropik bitkiler ve büyük isimlerle ağzına kadar doluydu.

Bayan Winfrey, “Dışarıya pek sık çıkmıyorum” dedi ve şunu ekledi: “Sadece sesimi anlamlı ve yararlı olabilecek bir şekilde kullanma niyetiyle çıkıyorum.”

Konuklara taraklı aguachile ve kuzu göbeğinden oluşan bir akşam yemeğinin servis edildiği yemek odasında Leonardo DiCaprio, Olivia Wilde, Prabal Gurung ve Malala Yousafzai ile Zoë Kravitz ve ortağı Channing Tatum’un karşısına oturdu.

Masada ayrıca Bayan Hayek Pinault’un eşi ve Gucci, Balenciaga ve Saint Laurent gibi markaların sahibi lüks şirketler grubu Kering’in başkanı ve CEO’su François-Henri Pinault da vardı. (Bay Pinault’un aile ofisi Artémis, yakın zamanda Hollywood’un en büyük yetenek ajanslarından biri olan Creative Artists Agency’nin çoğunluk hissesini satın aldı.)

Yakınlarda Kim Kardashian, kayakçı Lindsey Vonn ve Amazon’un kurucusu Jeff Bezos ile nişanlı Lauren Sanchez oturuyordu.

Bir müzayedenin ve Florence Welch ve The Machine’in performansının da yer aldığı gala yemeğinde 3 milyon dolardan fazla para toplandı ve bu para Aile İçi Şiddete Son Verme Ulusal Ağı’na, Malala Fonu’na ve New York City Cinselliğe Karşı İttifak’a bağışlandı. Şiddet fayda sağladı.

Sunuculuk yapan gazeteci Lisa Ling, “Kendini güzel ve göz alıcı hissetmek her zaman eğlencelidir” dedi. “Fakat burada bulunmamın ve burada bulunmaktan onur duymamın asıl sebebi bu vakfın yaptığı çalışmalardır.”

Gala için giyinmenin püf noktası nedir?

“Her zaman kendinizi en iyi hissettiğiniz şekilde giyinmeniz gerektiğine inanıyorum. Aşırı giyinmiş ya da az giyinmiş olma konusunda endişelenmeyin.

Karla Welch
Haider Ackermann ve Augustinus Bader’in akşam yemeği

Yukarı Doğu Yakası’ndaki sakin bir blokta, aralarında film yapımcısı Sofia Coppola, aktör Oscar Isaac, şarkıcı ve model Karen Elson, aktör ve müzisyen Jared Leto ve mimar Peter Marino’nun da bulunduğu yaklaşık 40 konuk, Cuma akşamı küçük bir akşam yemeği için akın etti. Salon 94 galerisi, kısmen çok pahalı bir yüz kremini kutlamak için.

Bu, yüksek fiyatlı kremleri ve serumlarıyla tanınan Augustinus Bader ile bu yılın başlarında Jean Paul Gaultier’in konuk tasarımcısı Haider Ackermann arasındaki ilk işbirliğiydi.

Bay Ackerman sınırlı sayıda üretilen gümüş bir şişe (fiyatı 565 dolar) tasarladı ve sabahları kendinize bakma ritüelini simgeleyen aynaya benzer bir kap yaratmak istediğini söyledi.

“Onu her yere götürebilir ve kendi gözlerinizle görebilirsiniz” dedi.

Konuklar akşam yemeğinin başlamasını sabırla beklediler, küçük yengeç ve elma ısırıkları yiyip, Bay Ackermann’ın “sevgili TIMO BRO’su” Timothée Chalamet ve bu yılki Met Gala için giydirdiği Kylie Jenner fenerlerin yanına gelinceye kadar kibarca sohbet ettiler. . Bay Chalamet, Bay Ackerman’a ve oyuncunun “Dune”daki rol arkadaşı Bay Isaac’e sarıldı.

Bay Chalamet ve Bayan Jenner’ın yakın zamanda Beyoncé’nin Los Angeles’taki Renaissance şovunda ortak gösterileri ve ABD Açık popüler çevrimiçi yemlerdi ve flört söylentilerini daha da körükledi. Akşam yemeğinde ikili el ele tutuşup fotoğraf çektirirken birkaç metre uzakta bir güvenlik görevlisi bekledi.

Varıştan kısa bir süre sonra konuklar uzun bir yemek masasına oturup kabak çiçeklerinin ve kızarmış çizgili levreğin tadını çıkardılar. Her koltukta markanın zengin kremasından bir şişe vardı.

LaQuan Smith İlkbahar/Yaz 2024 After Party

West 57th Street’teki devasa bir mekanda, LaQuan Smith’in İlkbahar/Yaz 2024 defilesinin parti sonrası partisine gelen model Coco Rocha, aktris Vivica A. Fox ve rapçi Saweetie’nin de aralarında bulunduğu konukları Michelangelo’nun “David” tablosunun büyük bir kopyası karşıladı.

Etkinlik, “eğlence teklifi” olarak tanıtılan Stranger gece kulübünde gerçekleşti. Alan, büyük boy hayvanların bulunduğu gerçeküstü bir Cirque du Soleil eğlence evi gibiydi.

Bay Smith kalabalığın arasından geçerken övgü yağmuruna tutuldu. Transparan üstler ve metalik renkler giyen konuklar, Beyoncé, Rihanna ve Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in giydiği ve kendisi tarafından tasarlanan cesur kıyafetleri taklit etti.

Kalabalık bir karaoke odasında, güzellik fenomeni Jackie Aina, Latto ve Cardi B’nin yer aldığı hit “Put It on da Floor Again” şarkısını söyledi.

Üstsüz dansçılar ve bir panda maskotu, ana sahnedeki DJ kabininin karşısındaki merkezi bir platformda dönüyordu; Dans pistinde baloncuklar ve konfetiler uçuşuyordu; ve kırmızı korse giymiş bir trapez sanatçısı gökkuşağı renginde bir oyun alanı paraşütündeydi.

Aktris Yvonne Orji, kendisi için nadir bir akşam olduğunu söyleyen gazeteci ve yazar Elaine Welteroth ile birlikte sabah saat 2’den kısa bir süre önce geldi.

Bayan Welteroth, “Sanırım beni metalik gümüş rengi bir mini etekle evden yalnızca LaQuan çıkarabilir” dedi.

Bayan Orji, moda haftasını Bay Smith ve Sergio Hudson gibi siyahi tasarımcıları kutlayarak geçirdi. “Ve Coco Gauff ABD Açık’ı kazandıktan sonra” dedi, “bu sadece güzel, kara bir hafta sonu.”