Nispeten düşük beklentilerden harika bir sürpriz

canvade

Yeni Üye
İlişkileri süresince, Bayan Carter Altman ve Dr. Birbirimizin aileleriyle yakınlaşıyorum. Bayan Carter Altman’ın babası Robert Altman, Şubat 2021’de tıbbi prosedürlerden kaynaklanan komplikasyonlar nedeniyle öldüğünde, Dr. Aile için önemli bir destek kaynağıyım.

Lynda Carter Altman, “Oradaydı, bizi ayakta tuttu, bizim için işimizi yaptı, ilk birkaç günü atlatmamıza yardımcı oldu,” dedi. “Karakterinin gücü olağanüstüydü. O olmasaydı o zamanlar ne yapardık bilmiyorum.”

Carolyn Uhrich’in annesi Dr. Uhrich, oğlu ve eşi Carter Altman’ın bir çift olarak katlandığı zorlukların, gelecekleri için derin ve sağlam bir temel oluşturduğunu söyledi. “Son beş yılda genç bir çift olarak çoğu evli insanın evliliklerinin ilk beş yılında yaşadıklarından daha fazlasını yaşadılar” dedi. “İlişkilerini güçlendirdi ve birbirlerine nasıl yaslanacaklarını gerçekten öğrenmelerini sağladı.”

Haziran 2022’de Bayan Carter Altman ve Dr. Avrupa’da dört haftalık bir tatil yaptım ve Londra, Venedik, Mallorca, İspanya ve diğer yerleri gezdim.

Bir akşam İtalya’nın Montalcino kentinde, Bayan Carter Altman akşam yemeği için hazırlanırken, bir restorana sipariş vermek yerine bunu önerdi. “‘Hayır, hayır, hayır, gerçekten aşağı inmeliyiz’ gibiydi.” dedi.

Cebinde bir nişan yüzüğü olan Dr. Gün batımını izlemek için Castello del Drago’ya gidin. Sıcak ve nemliydi ve havada böcekler uçuşuyordu. Bayan Carter Altman bir eğrelti otunu fırçalarken, bunun dev bir böcek olduğunu düşündü ve çığlık attı. Yüzüklerinden biri parmağından fırladı. Kalenin tepesine vardıklarında, Dr. Uhrich, eğer gizli bir teklif planlamışsa, bu fikirden çoktan vazgeçmişti.