Mustafa Kaplan: Adanaspor’u uygun yerlere getirmek istiyoruz

Dogus

Aktif Üye
Spor Toto 1. Lig’in 4. haftasında Adanaspor, alanında Altay ile 1-1 birliktee kaldı.

Maçın akabinde basın toplantısında konuşan Adanaspor Teknik Yöneticisi Mustafa Kaplan, “Ya şuradan girmek lazım. Dört maç dört birliktelik, yani bize yakışmayan sonuçlar oldu bu. Aslında biz kazanabileceğimiz maçlar vardı. Bu da dahil. Lakin fazlaca duruma giriyoruz. Çok goller kaçırıyoruz. Hesapta olmayan bir duran topta gol yedik. O kadar duran top çalışmamıza karşın İbrahim’e adam markajı vermemize karşın boş bıraktık. bir daha gol yedik. Yani aslında baktığınızda her iki ekip da güzel çaba etti. Kaybedebilirdik de ikinci yarı bilhassa. Ancak biz birinci yarıda girdiğimiz konumları bir adedini daha gole çevirseydik. Tahminen biz de farka gidebilirdik. Olmadı. Ben Altay grubunu kutluyorum. Uygun uğraş ettiler. Dört maç dört puan. Biz birtakım şeyleri değiştirmemiz lazım. Ben taraftarları kutluyorum. Maçın hakemini kutluyorum. Altay kadrosunu kutluyorum. Önümüze bakacağız. Birtakım şeyleri de değiştirmemiz lazım. Şayet birtakım şeyleri de değiştirirsek yani bilhassa. Biz birinci bölgede zira üç oynadığımız dört maçta da kişisel yanlışlar epeyce yapıyoruz. Bunları düzeltmemiz lazım. İnşallah bunları düzeltip önümüzdeki maçlarda galibiyetler, âlâ skorlar alıp Adanaspor’u uygun yerlere getirmek istiyoruz” tabirlerini kullandı. (İHA)