Moda endüstrisinde bunu başarmak bu kadar zor mu olmalı?

canvade

Yeni Üye
Bu görüşler kısmen anneliğin kendi hayatına getirdiği netlikten kaynaklanmaktadır. 25 yaşında oğlu Atlas’a hamile kaldı. İkinci çocukları Freja neredeyse bir yaşında. İsimleri yanaklarına ve boyunlarına küçük harflerle dövme yapılmıştır. Bu ayın başlarında, Brooklyn’in Greenpoint semtinde bir stüdyoyu paylaştığı 50 yaşındaki İsveçli ressam babası Andreas Emenius ile evlendi.

Bayan Velez, “Evdeki tüm arkadaşlarımın çocukları var, emlakları var ve ben buraya geldim ve genç bir anne gibiyim” dedi. Annelik mücadelesini arka odada tutmam gerekiyormuş gibi hissediyorum. Kimse gerçekten görmek istemiyor.”

Yine de, sık sık çocuklarından en az birini yakınında görür: bir endüstri kokteyl partisinde bir kanepede uyurken, bir arkadaşının şehir merkezindeki moda şovunda kucağında otururken ve bir panel hakkında konuşurken yanında bir bebek arabasında sallanırken. Parsons mezunu. Ona “çok sevimli bir halkla ilişkiler gösterisi” olduğu söylendi.

Ancak Bayan Velez, insanlara ödeme yapamamasının, daha açık sözlü bazı görüşlerinden çok daha büyük bir sorun olabileceğinin de farkında. Bir gün “kaçınılmaz toksik iş gücü iddialarıyla” yüzleşeceği konusunda şaka yaptı.

Nisan ayında, Fashion Trust US ödüllerini aldıktan sonra borcunun yaklaşık 90.000 $ olduğunu tahmin etti. Alacaklıları arasında bocalamaya başlayan fabrikaların yanı sıra birkaç aylık fatura borcu olan tasarımcı Andrew Curwen gibi ekibindeki önemli kişiler de var. Şubat şovunun en unutulmaz parçalarından bazılarının yaratılmasına yardım etti, örneğin mantar kapitone kollu bomber kapüşonlu. (Bu şovdaki modellerin çoğu, hizmetlerini bir ücret almak yerine görünürlük ve giyim için takas etmeyi kabul etti.)

Bay Curwen, Bayan Velez için çalışmayı ilk günlerde (daha sonra ödenmeyen stajyer maaşları için dava edilen bir şirket) Alexander McQueen için çalışmaya benzeterek, “Para gelirse paramı alacağımı biliyorum,” dedi.