Mesut Bakkal: Yapılanma bir anda olmuyor

Dogus

Aktif Üye
Spor Toto 1. Lig’e makûs bir başlangıç yapan A. Denizlispor ’da Teknik Yönetici Mesut Bakkal, Haluk Ulusoy Tesislerinde açıklamalarda bulundu. Kritik bir müddetçten geçerek bahtsız maçlar oynadıklarını söyleyen Bakkal, ilerleyen süreçte en âlâ sonuçları almak istediklerini belirtti. Bakkal, “Ne 3-5 galibiyet nede yenilgi beni bu işten geriye döndürmez. Birinci geldiğimden beri hem uygun tıpkı vakitte makus günde takviye veren taraftar kümesi var. Ben tüm topluluğa teşekkür ediyorum, bilhassa dışardaki takviyeye. Kıymetli bir müddetçten geçiyoruz. İdaremizle bir arada ne sorun var ise aşmaya çalışıyoruz. Alanda kazanamaya başlayacağımız günler yakın. Bahtsız maçlar oynuyoruz. Bunun ortasında en güzel sonuçları almaya çalışacağız” dedi.

“Kısa vadede amaçlarımıza ulaşamayız”

Yapılanmanın vakit aldığını ve farklı bir Denizlispor oluşturmak istediklerini belirten Bakkal, “Bizim maksadımız farklı. Borçsuz, ayaklarının üzerinde duran, icrasız, transfer yasağının olmadığı, her insanın burada keyifli olduğu ve Denizlispor’a yakışır bir kadro yapma gayesi ile buradayız. Buda kısa vadede olmuyor. Neyin ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimsede bir problem yok lakin aşacağımıza inanıyorum. Yapılanma bir anda olmuyor. Şuanda kazandığımız, kaybettiğimiz yahut olması gereken sonuçlara bağladığımız vakit önümüzü tıkayacağız. Benim aslında değinmek istediğim nokta bu” tabirlerini kullandı.

İHA