Mesut Bakkal: Denizli halkına bir bayram armağanı oldu

Dogus

Aktif Üye
Spor Toto 1. Lig’in 35. haftasında A. Denizlispor alanında karşılaştığı Gençlerbirliği’ni, 2-1 mağlup etti. Karşılaşmanın akabinde Denizlispor Teknik Yöneticisi Mesut Bakkal basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Bakkal, “Aslında maça yeterli başladık. Bilhassa yenmemiz gereken bir maça önde baskı ile güzel başladık. Gençlerbirliği ligin en âlâ kadrolarından bir tanesi. Doğal gol yedikten daha sonra ikinci yarı biraz daha öne çıktık. Artık maçı çevirmemiz gerekiyordu, bulduğumuz 2 tane net ve kaçırdığımız ikinci yarıda bilhassa direkten dönen toplar, girdiğimiz konumlar var” diye konuştu.

“Önemli bir galibiyet aldık”

Ligde kalmak istediklerini belirten Bakkal, “Avantajı uygun kullandığımızı düşünüyorum içeride, artık Menemen maçı var, ona hazırlanacağız. Yani bu avantajı Gençlerbirliği maçında kullandık fakat öteki ekipler da kazanıyorlar. Bu yarış sene sonuna kadar devam edecek. Ancak kıymetli bir galibiyet aldık. Denizli halkına bir bayram armağanı oldu. her insanın bayramını da kutluyorum, inşallah sağlıklı ve keyifli bir bayram geçirilir. Oyuncularımızı da kutluyorum, taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum, düzgün bir taraftar vardı. Uygun bir yol aldık gidiyoruz. 7. galibiyet inşallah bu kritik puanı önümüzdeki Menemen maçı ve daha sonrasında oynayacağımız 2 maça düzgün bir biçimde yansıtıp bu kadronun kümede kalmasını istiyoruz” formunda konuştu.

İHA