Mar-a-Lago’da Disko Gecesi (Ve Palm Beach’in Özel Kulüplerinden Diğer Hikayeler)

canvade

Yeni Üye
Sadece sahibini tanımanız gereken yer

South County Yolu’nun aşağısında, Worth Bulvarı’nın birkaç blok ötesinde, özel bir kulübün restorana dönüşmüş başka bir versiyonu olan Buccan var. Yılın herhangi bir zamanında kimsenin sahibi Piper Quinn’i tanımadan masa bulamadığı söylenir.

Bay Quinn’in babası, Washington’daki Venable hukuk firmasının ortaklarından biri olan ve üniversitede John F. Kennedy’nin 1960 kampanyasında çalışan Tom Quinn, Newport-Georgetown-Palm Beach ekseninde 50 yıl geçirdi. Çoğu gece sekizden sonra Buccan Hof’ta durup pinot grigio’sunu yudumluyor. Erkekler biraz fazla coşkuyla sırtına tokat atıyor, birçoğu onun en iyi arkadaşı olduğunu iddia ediyor. “S&P düşmüş olabilir, ancak sahibine olan soyum, kişisel hissemin 10 kat arttığı anlamına geliyor.”

Trump’ın müziği seçtiği yer

Son olarak, Megilla Mar-a-Lago tüm bunları ve daha fazlasını sunar. General Foods’un varisi Marjorie Meriweather Post tarafından 1926 yılında inşa edilen ve İspanya’nın Granada kentindeki Alhambra’dan sonra modellenen bir konakta yer alan otel, 118 odaya sahiptir ve 20 dönümlük bir alana yayılmıştır. Sarı ve beyaz tenteleri, tenisi, golfü, havuzu ve plajıyla Mar-a-Lago, 200.000 $ giriş ücretli bir ülke kulübüdür.

Mar-a-Lago, diğer kulüplerden çok daha canlı bir gece havasına sahiptir ve havuza bakan bir verandası ve hafta içi günlerde bile sağında gürültülü bir barı vardır. Buna bir şehir kulübü ve yemek kulübü bir arada diyelim. Kasabada giriş hakkında genel bir tartışma yok, ancak bazı üyeler “Spa bir rüya” veya “Ben sadece golf oynuyorum ve politik değilim” diyerek hak kazanıyor. Diğerleri gerçekçi kalıyor: “Ondan hoşlanıyorum ve lanet kulübü seviyorum!”