İbrahim Üzülmez: Bizim için hak edilmiş bir 3 puan

Dogus

Aktif Üye
Eyüpspor Teknik Yöneticisi İbrahim Üzülmez, 1-0 kazandıkları Adanaspor müsabakası daha sonrası yaptığı açıklamada 3 puan için memnun olduklarını, ileriki haftalarda kazanma alışkanlığı olan bir Eyüpspor izleteceklerini söylemiş oldu.

Spor Toto 1. Lig’in 5. haftasında Eyüspor, konuk ettiği Adanaspor’u 1-0 mağlup etti. Müsabakanın akabinde basın toplantısında maçı pahalandıran Eyüpspor Teknik Yöneticisi İbrahim Üzülmez, “Mutluyuz. 3 puan kıymetliydi. Güç da bir maç oldu. Adanaspor’un da kazanma gereksinimi vardı. Oyuncularım uğraş manasında uğraşlı olduğunu gördüm. Hak ettiğimiz 3 puan aldık. Çok da fazla durum vermedik. Yanılgılarımız da var, kaçırdığımız konumlar var. Bunlara biraz daha dikkat etmemiz gerekiyor. Onları atsak daha rahat olurduk” dedi.

1. Lig’de Eyüpspor’un maksat grup olduğunun altını çizen Üzülmez, “Önceki maçlara oranla daha gerçek işler yaptık. Maksat kadro içerisinde olduğumuz vakit bize karşı gruplar azamî performans gösteriyorlar. Acı çeke çeke maçları kazanacağız. Adanaspor kadrosunu da tebrik ediyorum bizim için hak edilmiş bir 3 puan. Önümüzdeki maçlarda kazanma alışkanlığı olan bir Eyüpspor grubu izleteceğimize inanıyorum” tabirlerini kullandı.

İHA