Gucci Westman, yeni cilt bakım markası Westman Atelier’i tanıttı

canvade

Yeni Üye
Bayan Westman ve Bay Neville 2002’de çıkmaya başladılar. “Onun sevimli ve havalı olduğunu düşündüm ve bowlinge gittik ve ben kazandım” dedi. Dashel, Gray ve Petal adında üç çocukları var ve pandemi başladığında Yukarı Batı Yakası’ndaki Langham’da kiraladıkları bir apartman dairesinden taşındıktan sonra, şimdi eski hafta sonlarında tam zamanlı yaşıyorlar. Mount Kisco, NY’deki ev

Sephora, 2021’de Westman Atelier’i taşımaya başladı. Ürünlerin çevrimiçi olarak ve bazı Sephora lokasyonlarında sunulduğu mütevazı bir lansmandı. Sephora’nın ticari, makyaj ve kokudan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Alison Hahn’a göre, marka şu anda Kuzey Amerika’da 136 noktada stoklanıyor.

Geliştirme süreci zorluydu. Bayan Westman, “Organik bir hat yapmak için dokuz ayımı harcadım” dedi. “Ama performansı istiyordum. Bilime ihtiyacım vardı, bilimi seviyorum, yeniliklerle tanınmak istiyordum. Laboratuarlar bize en çamurlu, en boktan, boktan, temiz formülleri gösterdi ve ben de ‘Doğal değil, modern istiyorum’ dedim.”

Sadece cilde uygulanan bir renk tonu olan 68 $ ‘lık Vital Skincare Complexion Drops’un geliştirilmesi yaklaşık dört yıl sürdü. Özeti, “Ciltte yumuşak, esnek ve hafif ve çok akıcı ve çok mat olmayan pürüzsüz bir kayma ile hafif ama zengin bir şey istiyorum” dedi.

Son birkaç aydır, Westman’ın Prelude Growth Partners’ın fonu olan Atelier’i büyüttüğü söylendi. bir güzellik holdingi için bir hedef olabilir. Bayan Westman, “Satın alma gurur verici, değil mi?” dedi. “Biraz kur yapmak eğlenceli – işleri doğru yapmalısın” gibi.

O ve Bay Neville, gözlükleri de içeren beş yıllık bir planlarının olduğunu söylediler, ancak Bayan Westman şimdilik ciltle uğraşmaktan mutlu.

Bayan Westman, “Çalışmalarda başka bir cilt ürünümüz var ve o zaman başka bir şeye asla ihtiyacınız olmayacak” dedi. Dudaklarını büzdü. “Bir temizlik ürününe ihtiyacınız yoksa. Biz de onu yapıyoruz.”