Denizlispor, taraftarını üzmeye devam ediyor

Dogus

Aktif Üye
Bu dönem transfer yasağı niçiniyle ekibe destek yapamayan ve dar bir takımla gayret eden yeşil-siyahlılar, geride kalan 8 maçta yalnızca 2 puan toplayabildi. 6 yenilgiyle ligin en çok yenilgi alan ekibi olup tabana demir atan yeşil-siyahlılar, dönemin başında umut tüketmeye başladı. Bu yıl, geçen dönem düşmekten kurtardığı ekibin dümeninde çabucak hemen 3 puan sevinci yaşayamayan teknik yönetici Mesut Bakkal’ın bakılırsavi bırakabileceği tez edilirken, tecrübeli çalıştırıcı hak etmedikleri bir mağlubiyet aldıklarını vurguladı.

Pendikspor’a karşı dirençli bir çaba ortaya koyduklarını vurgulayan Mesut Bakkal, “Ben en çok ortaya koyduğumuz çabaya ve direncimize üzülüyorum. Tamam tahminen top onlarda üzere gözüktü ancak oyunun biçiminin bu türlü olacağını biliyorduk. Gelen bir top, saçma sapan bir gol. Üzgünüz. Çocukların bu çabasına, bu sonuç yakışmadı. Gol durumlarımız ve kaçırdığımız goller var. Baskılı gözükseler de daha net konum bizde. Bu gayretin devam etmesi gerekiyor. bu biçimde bir maçı bu türlü kaybetmek üzücü. İstek, hırs ve çabaya bu biçimde bir sonuç olmadı. Taraftara teşekkür ediyorum, biz uğraşa devam edeceğiz” diye konuştu. (DHA)