Cher ve Jonas Brothers Cannes'daki amfAR Galasında sahne alıyor

canvade

Yeni Üye
Paparazzileri ve coşkulu hayranları uzak tutmak için Fransız Rivierası'ndaki Hotel Du Cap-Eden-Roc çevresindeki kilometrelerce yol Perşembe akşamı kapatıldı.

Akdeniz'in kristal mavisi sularına bakan geniş arazide, aralarında Demi Moore, Michelle Yeoh ve Magic Johnson'ın da bulunduğu 800'den fazla oyuncu, sanatçı, model ve kraliyet mensubu, her yıl düzenlenen amfAR galasında fotoğrafçıların sıralandığı kırmızı halıda yürüdü. Etkinlik 1993 yılında aktris Elizabeth Taylor tarafından AIDS araştırmaları için para toplamak amacıyla düzenlendi.

Etkinlik sıklıkla yüksek profilli sanatçıların ilgisini çekti (Diana Ross ve Mariah Carey son yıllarda sahne aldı) ve 78 yaşında hala yeni müzikler yayınlayan Cher bu yıl performans sergilemeyi başardı.

Chanel ve Prada gibi markalarda çalışan model Lindsey Wixson, performans öncesindeki havayı şöyle özetledi: “Biraz korkuyorum” dedi. “Ben büyük bir hayranıyım ve o tam bir efsane.”

Gala, film festivalinin ikinci perşembe günü, Fransız Rivierası'ndaki Cap d'Antibes'teki Hotel Du Cap-Eden-Roc'ta gerçekleşecek ve odaların gecelik fiyatı 1.800 dolardan başlıyor. Her Mayıs ayında dünyanın en ünlü yüzlerinden bazılarının ilgisini çeken Cannes Film Festivali'nin resmi olmayan kapanış partisi olarak hizmet veriyor. (Elle Fanning, Meryl Streep, Emma Stone, Joe Alwyn ve Greta Gerwig bu yılki festivalde görüldü.)

Bazıları için yoğun bir haftaydı.

O günün erken saatlerinde, Cannes'a bakan özel bir villada, aktris Diane Kruger, çevresel ve sosyal aktivizm ödülü olan Humann Ödülü'nün açılış törenine katıldı. İranlı-Fransız oyuncu Golshifteh Farahani'ye ödül takdim etti.

Bayan Kruger'ın kutlamaya fazla vakti olmadığını çünkü “The Shrouds” adlı filminin Pazartesi günü gösterime girdiğini söyledi.

“En çok partiden sonra eğlendim” dedi. “Picasso'nun eski evinde yapıldı ve bir tura katılmak, sanatını görmek ve bahçelerinde takılmak oldukça güzeldi.”

İngiliz sosyetesi Bath'ın Markizi Emma Thynn, önceki günü Vanity Fair ve IHG Hotels & Resorts'un ortak ev sahipliği yaptığı Cannes'da gül ve deniz ürünlerinin servis edildiği şık bir sahil restoranı olan Carlton Beach Club'da oyuncu adaylarına yönelik bir öğle yemeğinde geçirdi. bol.

Şarkıcı ve oyuncu Kelly Rowland, festivali film izleyerek geçirdiğini söyledi. “Filmleri Fransızca izleyebilmek” dedi, “bu bir tür ruh hali.”

Perşembe gecesi amfAR partisine katılan konuklar, otelin mermer kaplı lobisinden geçerek büyük beyaz merdivenlerden aşağı inip arka bahçeye çıktılar ve orada şampanyayla karşılandılar.

DJ Diplo gelir gelmez içecek aramaya gitti. “İçmek üzere olduğum ilk margaritamı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi. “Eğer onlara hizmet etmezlerse, onlara nasıl servis yapacaklarını gösterebilirim.”

Los Angeles'taki emlak şirketi ve ekibini konu alan “Selling Sunset” adlı realite şovunun yıldızı Jason Oppenheim, gösterişli elbiselere hayran kaldı. “Orada, elbisesinden siyah tüyleri çıkan kadın nefes kesici” dedi. “Zaten beş trene bindim.”

İnsanlar, Kral III. Charles'a benzeyen York Düşesi Sarah Ferguson'un etrafında toplandı. ve Galler Prensesi Catherine kanserle mücadele ediyor. Resepsiyonda sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

“Aslında kendimi çok iyi hissediyorum. Bir röportajda “Burada durmaktan çok mutluyum” dedi ve diğer kraliyet ailesinin de gelecek yıl orada olabilmesinin “harika” olacağını ekledi.

Saat 20.00'den kısa bir süre sonra misafirler eski bir sinema salonuna benzeyen devasa bir çadıra alındı.

Bayan Moore kalabalığı selamladı; kalabalığın sohbeti o kadar ısrarcıydı ki müşterileri dikkat etmeleri konusunda uyarmak zorunda kaldı: “Oldukça gürültülü bir gürültü duyuyorum.”

Organizatörler, yer mantarı, dana brulee ve Profiterol ile birlikte kabak çiçeklerinden oluşan bir akşam yemeğinde, Antarktika'ya yedi günlük bir gezi ve “Emily Paris'te” dizisinin yaklaşan sezonunda figüran olarak rol alma şansı da dahil olmak üzere öğeleri açık artırmada sattı.

CR Fashion Book'un editörü Carine Roitfeld, müzayede için modellerin sunduğu kıyafetlerden oluşan bir koleksiyon hazırladı. Her kıyafet farklı bir tasarımcı tarafından tasarlandı ve masallardan ilham alınarak tasarlandı. Givenchy, Batının Kötü Cadısı'na benzeyen balıkçı yaka yeşil bir maksi elbise tasarlarken (model cadı şapkası takıyordu), Loewe ise “Alice Harikalar Diyarında”daki Kupa Kraliçesi gibi kırmızı pullu, açık yırtmaçlı bir elbise tasarladı. (Gala AIDS araştırması için 16 milyon dolar topladı.)

Daha sonra Jonas Brothers sahneye çıktı ve aralarında Bayan Moore'un da bulunduğu kalabalığın dans etmesini sağlayan “Cake by the Ocean” şarkısını sergiledi.

Gece yarısından hemen sonra Cher podyumda göründü ve sarı peruk, mor kargo pantolon ve yapay elmaslarla süslenmiş ceketiyle podyumda dans ederek “Walking in Memphis” ve “Waterloo” şarkısını söyledi. Daha sonra siyah bir peruk, parlak tek parça streç giysi ve diz boyu çizmeler takarak “Believe” ve “If I Could Back Time Time” şarkısını söyledi. (Kıyafeti, 35 yıl önce “Zamanı Geri Dönebilseydim” müzik videosunda giydiği kostümün bir versiyonuydu.)

Cher şarkı söylerken Bayan Moore, Bayan Yeoh ve Andie MacDowell ile birlikte çılgınca dans etti. Bayan Roitfeld'in sahnede yüzü gülüyordu. Nick ve Joe Jonas şarkılara eşlik etti.

Büyük alkışların ardından ışıklar açıldı ve misafirler otelin havuzundaki after partiye alındı.

Orada otel personeli değerli eşyalar sundu: terlikler, telefon şarj cihazları, sürgüler ve espresso martiniler.