Bülent Korkmaz: Bu lig, güç ve farklı bir lig

Dogus

Aktif Üye
öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan teknik yönetici Bülent Korkmaz, geçtiğimiz hafta oynanan Yılport Samsunspor maçı hakkında “Kazanmamız gereken bir maçtı ancak olmadı. Bizi sevindiren nokta, her hafta gün geçtikçe kadro daha güzel oynuyor, daha hayli duruma giriyor. İstatistiklerde dört maça baktığınız vakit, koşu aralığı, top hakimiyeti ve konum olarak rakiplerimizden daha üstünüz. Bunu sonuca yansıtamadık lakin bundan daha sonra sonuca da yansıtacağız. Düzgün yoldayız. Her vakit söylüyorum, sabır, çalışma ve sonunda memnun son olacağına ben inanıyorum” tabirlerini kullandı.

“ANTRENMANLARDAKİ OYUNLARI ALANA YANSITACAĞIZ”

Hafta sonu deplasmanda oynayacakları Adanaspor maçı hakkında konuşan Korkmaz, “Ön tarafı hayli çabuk oyunculardan şurası bir grup. 4 birliktelik, 1 yenilgileri var. Kendi alanlarında kolay kolay teslim olmuyor, pes etmiyorlar. Her maç sıkıntı. Bu ligde dönem başladığından beri birebir şeyi söylüyorum. Güç bir lig, farklı bir lig. ötürüsıyla biz kendi oyunumuzu oynayacağız, oynamaya çalışacağız. İdmanlardaki oyunları alana yansıtacağız. Bunu en son ki maçta gördük. Daha da uygun olacağını düşünüyorum” biçiminde konuştu. (DHA)