Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir: Ligdeki hiç bir maç kolay değil

Dogus

Aktif Üye
Maçın hazırlıklarını İlçe Stadyumu’nda sürdüren yeşil-beyazlı grupta Erkan, Koray, kaleci Ali Türkan, Onur Akbay, Süleyman Özdamar ve Üzeyir’in sakatlıklarının olduğu bildirildi. Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, “Altay’ın takımında geçen sene Muhteşem Lig takımından kalan 9 oyuncu oynuyor. Tabanda olmalarının verdiği dertli süreçten dolayı da bir direnç ortaya koydular. 2 golü kendi kusurumuzdan yedik fakat bu Altay’ın ortaya koyduğu çabayı küçümsemek değil. Çok gerçek oynadılar, biz eksik yaptık ve mağlup olduk. Bu hafta Manisa FK maçı da güç bir maç. Ligdeki hiç bir maç kolay değil. Deplasmandaki son maçlarında Samsunspor’u yendiler. Dış alanda daha uygun oynayan bir kadrolar. Güçlü bir rakip ancak biz de güç takımız” dedi.

ALİ AYTEMUR: YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDECEĞİZ

Bodrumspor’un tecrübeli defans oyuncusu Ali Aytemur, yollarına emin adımlarla devam edeceklerini söylemiş oldu. Ali, “Ligde 5 haftayı geride bıraktık. Çok kıymetli bir çaba ortaya koyduk. Başkan durumdayız ancak son hafta talihsizlik yaşadık. 5’inci hafta müsabakasında birinci mühlet bulduğum dakikalar oldu. Umarım ligin geri kalanında daha fazla forma talihi bulabilirim. Ben ekibe yeni katıldım lakin buradaki ortam hayli âlâ. Çok memnunuz, yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” diye konuştu.

DRAZIC ÇOK MUTLU

Bodrumspor’un yabancı oyuncularından Dejan Drazic ise “Şuana kadar düzgün gidiyor. Ben kadronun potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Lig hayli uzun bir maraton, kimi vakit kayıplar yaşayabiliriz bu hafta yaşadığımız üzere fakat bu kayıpları telafi etmemiz için lig uzun bir maraton. Grubu hayli güzel görüyorum. Birinci geldiğimde hazırlanmam için az bir süre vardı. Bende bunun için hocadan mühlet istedim. Bu müddet 4-5 haftalık bir müddetydi ve o da geçti. Bu maç prestijiyle oynadım ve fizik olarak daha epeyce oynayabileceğimi hissediyorum” dedi.

DHA