Bayram Bektaş: “nazaranvimin başındayım”

Dogus

Aktif Üye
Spor Toto 1. Lig’in 4. haftasında Samsunspor, alanında Manisa FK’ya 1-0 kaybetti. Maç içerisinde taraftarlar tarafınca istifaya çağrılan Bayram Bektaş, maç sonu basın toplantısında müsabakayı kıymetlendirdi.

İstifa davetlerine karşılık veren Bayram Bektaş, “Oyundan değil de skordan üzgünüz. Tüm oyuncularımız üzgün. 3 haftadır her manada oyun üstünlüğü ve her şeyi alana yansıtmışken skoru bulamadık. Bugün bir kere daha futbolun ne kadar acımasız olduğunu gördük. Rakip şut sayılmayacak durumda golü buldu. Üzgünüz, biz bir daha zorlayacağız kendi oyunumuzu oynayacağız. Rakip kale önünde bu kadar konuma girip de gol bulamıyorsak bunda bizim de eksikliğimiz var. Gol atamayınca ne anlatsam yararsız. Üzgünüz. 4. maç, birinci maçımızı kaybettik. Gayretlerinden dolayı oyuncularımı kutluyorum. Ligin başındayız. Bu ekip hayli çabuk ayağa kalkar, istenilen seriyi de yakalar. Ben misyonumun başındayım. Taraftar bağırır, istifaya çağırır. Ben bakılırsavimin başında olduğumu bir dahaliyorum. Taraftar istifaya çağırdığında reaksiyon göstermedim, alkışladım. Benim taraftara hürmetim sonsuz. Alkışlayarak ‘eyvallah’ dedim. Ben buraya adam üzere geldim, adam üzere giderim. Oynanan oyundan mutluyum, skoru alamadık” dedi.

SAMSUN (İHA)