amfAR Gala Cannes 2023: ünlülerle buluşma

canvade

Yeni Üye
Fransa’nın Cannes kentindeki amfAR Galası, Met Gala’ya rakip olabilecek tek sosyal etkinlik olabilir. Cannes Film Festivali sırasında geniş Hôtel du Cap-Eden-Roc’ta düzenlenen etkinlik, AIDS araştırması için para topluyor. 25 Mayıs akşamı konuklara defalarca hatırlatıldığı gibi, HIV nesli tükenmedi (2021’de yaklaşık 38 milyon insan virüsle yaşıyordu).

O kadar çok model ve oyuncu vardı ki (aslında mavi olan) kırmızı halı üç saatten fazla sürdü. Bazıları fotoğrafçılardan tamamen vazgeçti ve modaya uygun bir şekilde geç kaldı.

Orlando Bloom tuvalet için kuyruğa girerken görüldü (evet, ünlüler bile sırada beklemek zorunda). Lucien Laviscount (Paris’te Emily’de Alfie), yakın bir arkadaşı olan aktör Aidan Walsh eşliğinde mezelerden sonra masasında belirdi. (“Bridgerton’a gitmedim,” dedi Bay Laviscount gülerek.)

Tekila atışlarına geçmeden önce Jon Bon Jovi için Hampton Water ve dünyanın en pahalı güllerinden biri yapan Fransız şarap üreticisi Gerard Bertrand tarafından sağlanan şarap içmeye başladılar. Kolaylık sağlamak için her masaya bir tutamaç eklenmiştir. 150 Euro’ya (160 $) koltuğunuza getirebileceğiniz telefon şarj cihazlarının aksine bu ücretsizdi.

Gladys Knight’ın performansıyla başlayan etkinliğe Queen Latifah ev sahipliği yaptı. O gecenin ilerleyen saatlerinde Adam Lambert, Tina Turner’a saygı duruşunda bulunmak için “Kim Sonsuza Kadar Yaşamak İster” diye bağırdı. Simon de Pury, lüks bir spor araba ve 11 yaşındaki bir çocuğun tablosu da dahil olmak üzere eşyaları açık artırmaya çıkardı.

Kutlamalar erken saatlere kadar sürdü ve katılımcılar Akdeniz’e karşı yıldızların altında dans etti. Aşağıdaki röportajlarda bazıları Cannes Film Festivali, Başarı ve borç tavanı hakkındaki soruları şakacı bir şekilde yanıtladı.

Coco Rocha

modeli

Cannes ile ilgili en az çekici olan şey nedir?

İnsanlar o muhteşem kırmızı halılara saçınızda ve makyajınızda şampanya ile geldiğinizi düşünüyor, ancak lojistik çok stresli ve biraz çılgınca olabilir. Hatta şu gibi şeylerle de ilgilenmemiz gerekiyor: biletlerimiz var mı?

Dünyadaki bir sorunu çözebilseydin, bu ne olurdu?

20 yıldır modellik yapıyorum ve özellikle kariyerimin başlarında ruh sağlığı bir sorun değildi. Şu anda ruh sağlığı hakkında çok daha fazla konuştuğumuzu biliyorum, ama bu şekilde hissetmemizin neden sorun olmadığı hakkında daha fazla konuşmamızı istiyorum.

Borç tavanını müzakere etme konusunda herhangi bir tavsiye var mı?

Para nasıl çalışır?

Twitter hesabın var mı?

Ben. Daha önce, modeller olarak, sesimiz varmış gibi hissetmiyorduk. Bir muhabir bizim hakkımızda bir şeyler yazardı. Şimdi biz ve sosyal medya aracılığıyla ses sahibi olmak isteyen herkes ve bunun önemli olduğunu düşünüyorum.

bebe rexha

Şarkıcı

Kelimenin tam anlamıyla nefes alamayacak kadar sıkı bir tayt giyiyorum ve başka bir korsenin üzerine bir korse giyiyorum.

Akıl hastalığı olan biri olarak, akıl sağlığı bakımını karşılayabildiğimi ama hayranlarımın karşılayamayacağını bilmek bana sürekli acı veriyor. Bunun üzerinde çalışmalıyız.

Borç tavanını müzakere etme konusunda herhangi bir tavsiye var mı?

Bu konuda tavsiye vermeyeceğim çünkü para söz konusu olduğunda en iyisi değilim. Parmaklarımı ve ayak parmaklarımı çapraz tutuyorum. Gerçekten korkutucu.

Heidi Klum ve Tom Kaulitz

model ve gitarist

Bayan Klum: Benim için her şey büyüleyici.

Herr Kaulitz: Göz alıcı olmayan kısım, bir süre arabada oturmak. Trafik bir yana, Cannes çok güzel.

Bayan Klum: Bu çok büyük bir soru. Her seferinde bir hastalığı öldürmeye çalışalım. Bugün buradayken bu konuyla, AIDS ile başlayacağız.

Bundan sonra nereye gidiyorsun?

Bayan Klum: Sonraki parti otel odamızda yapılıyor. Bütün bu partiler var. İnsanlar sohbet etmek ve insanlarla tanışmak istiyor ama ben gerçekten kimseyle tanışmak istemiyorum. “O” ile zaten tanıştım ve onunla birlikte olmak istiyorum.

Bay Kaulitz: Mutlu bir evliliğimiz var ve akşamları hep otel odamıza gitmek istiyoruz.

Pazar günkü “Arkadaşlık” finalinde nerede olacaksınız?

Bayan Klum: Televizyon izlemiyorum.

Bay Kaulitz: Henüz yeni sezona başlamadım. Tam sezonun çıkmasını bekliyorum ve hemen izleyeceğim.

Asi Wilson

aktris

İçeri girmeye çalışan 30 dakikalık bir insan kuyruğu gördük. Neyse ki onları atlatabildik.

Bundan sonra nereye gidiyorsun?

Artık bir anneyim, bu yüzden biraz Külkedisi gibiyim. Gece yarısı yatmaya çalışıyorum.

dün gece nereye gittin

Bir film yönetiyorum, bu yüzden patronumun arka bahçesinde büyük bir olay yaşadık. İnsanlar suya atlayana kadar devam etti.

Yasemin Alır

modeli

Ayak parmaklarımda meme uçları var. Ayaklarımı iyileştirecek bir şey bulmalıydım. Yumuşak ve yapışkandırlar.

Birkaç bölüm gördüm. Herkesin finali beklediğini biliyorum ama ben orada değilim.

Twitter hesabın var mı?

Ben de varım ama yıllardır kullanmıyorum. Instagram’dayım, Snapchat. Ben görsel bir insanım.

jessica wang

moda blogçusu

Trafik. Orada bir saatliğine mahsur kaldığın zamanlar vardır, oysa oraya beş dakikada yürürsün. Adrenalin, beklerken pompalamanızı sağlar.

Yoksulluk, özellikle çocuklar için. İki çocuğum var, bu kesinlikle görmek istemediğim bir şey.

“Succession”u izlemedim ve izlemeyi de düşünmüyorum. Kendimi dışlanmış hissetmiyorum. Herkesin farklı zevkleri vardır.