Altınordu ve Ufuk Kahraman’ın sıkıntı imtihanı

Dogus

Aktif Üye
Ligde cumartesi günü Yılport Samsunspor’u konuk edecek İzmir takımının genç teknik işvereni, kırmızı-lacivertli kulüpte 10 yıl boyunca yardımcılığını üstlendiği Hüseyin Eroğlu’na karşı önemli bir imtihan verecek. Teknik işveren Ufuk Kahraman, Samsun temsilcisine misyonda olduğu 2 haftada 4 puan kazandıran ustası Eroğlu’na birinci mağlubiyetini tattırmaya çalışacak. Bu döneme kadar teknik yöneticilik mesleğinin tamamını Altınordu’da geçiren Hüseyin Eroğlu da memleketi İzmir’de eski ekibine karşı duygusal bir maça çıkacak.

Samsunspor Teknik Yöneticisi Hüseyin Eroğlu ile birbirlerini epey yeterli tanıdıklarını lisana getiren Kahraman, “Altınordu’da 10 yıl birlikte çalıştık. O beni güzel tanıyor, ben de onu güzel tanıyorum. Oyun ideolojimizi biliyoruz. Hem oyuncular tıpkı vakitte teknik takımlar ismine hoş ve heyecanlı bir müsabaka olacak. Duygusal bir ortamda keyifli bir maç izletmek istiyoruz. Samsun grubu takım kalitesi manasında ligde birinci 3 ekip ortasında. Onların eksik yanlarını çalışacağız, 3 puan için çaba edeceğiz. Tuzla’da kazanarak epey kritik bir virajı döndük. Futbol severler gorecek ki Altınordu güçlenerek, hırslanarak geliyor. Üstüne koya koya devam edeceğiz” dedi.

Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, (DHA)