Sinan Kaloğlu: “İzmir ve Altay daha ne kadar başını kuma sokacak”

Dogus

Aktif Üye
Spor Toto 1. Lig’in 20. haftasında Samsunspor deplasmanından 2-1’lik yenilgiyle ayrılan Altay’da Teknik Yönetici Sinan Kaloğlu, maç sonu basın toplantısında müsabakayı kıymetlendirdi. Üzücü bir yenilgi aldıklarını tabir eden Kaloğlu, mali açıdan epey zahmetli günler geçirdiklerini belirtti.

Zor bir müddetçten geçtiklerini vurgulayan Sinan Kaloğlu, “Samsunspor’u tebrik ediyoruz. Taraftarlar da epeyce centilmendi. Güç bir karılaşma oldu. Eşit kurallarda ve takımlarda değiliz. Stratejimiz yediğimiz gole kadar tutu. İki golü de kendi kendimize attık. Düzgün oyunculara sahip Samsunspoor var. Maçı bırakmadık ve son dakikaya kadar uğraş ettik. Rakibi tahlil edecek programa bile giremiyoruz. Paramız yetmiyor. Oyuncularımı motive etmekte zorlanıyorum. İzmir ve Altay ne kadar daha başını kuma sokacak. Bu çocuklar birinci yarıda bu kadar aksiliğe karşın kimsenin belemediği puanlar topladı. Oyuncularımız daha ne kadar sabredecek. Oyunculara teklifler var. Hafta içi boşa çıkacak oyuncular var. Oyuncularımızı nasıl tutacağız. İzmir ve Altay’a sesleniyorum. Bu çocuklara yazık değil mi? Oyuncularımla gurur duyuyorum. Yenseler de yenilseler de gurur duyuyorum. Kimse onlara bir şey diyemez. Hatıra bilet bile alınmadı. Kendi kendimize kamp yaptık. Devam edin İzmir devam edin” dedi.

SAMSUN (İHA)