Recep Uçar: Hedefimiz kazanıp Muhteşem Lig’e şampiyon olarak çıkmaktı

Dogus

Aktif Üye
Bursaspor alanında ağırladığı Ümraniyespor’u 3-2 yendi. Maçın akabinde değerlendirmelerde bulunan Ümraniyespor Teknik Yöneticisi Recep Uçar, “Amacımız katiyetle burada kazanıp Muhteşem Lig ‘e şampiyon grup olarak çıkmaktı. Topun daha bizde kaldığı, fazlaca net durumların olmadığı bir başlangıçta birinci duran toptan gol yedik. daha sonrasında biraz baskıyı arttırdık ve skoru 1-1’e getirerek devreye girdik. İkinci yarının başlangıcında farklı dokunuşlar yaparak oyun bizim ismimize daha yeterli geçti. Gol bulduktan çabucak skor 2-2’ye geldi. Gerçekçi olmak gerekirse taraftarının tesiri ve yaptıkları değişiklerle Bursaspor daha sonrasında tartısını koydu. Konumlar yakaladı. Son dakikalara kadar birliktee gittik ve daha sonrasında bir duran topla gol yedik. Bursaspor kazandı. Kazanmak için her şeyi yapan oyuncularımı tebrik ediyorum. Benim oyuncularım kadar kümede kalma gayreti için varını ağırı ortaya koyan Bursaspor futbolcularını da yürekten kutluyorum. Bundan daha sonra kalan 2 maçı kazanıp Harika Lig’e şampiyon grup olarak ismimizi yazdırmak istiyoruz” dedi.

İHA