Phoebe Philo sonunda modaya dönüşünden bahsediyor

canvade

Yeni Üye
“Karışıklık” yerine daha verimli bir terim kullanarak, “Çocuklarıma her zaman şunu söylüyorum, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok şey anlarsınız” dedi.

“Çalışmanın ihtiyacım olan bir şey olduğunu çok çabuk fark ettim” dedi ve “sanırım bunun aslında moda endüstrisinde olacağına dair bir his vardı”, istediğinin bu olmadığını bilmesine rağmen geri dönmüştü, istediğini yapmıştı. Büyük evlerin çoğunda tasarımcının işi podyumda biter. Reklam kampanyalarını, satışları veya mağaza tasarımlarını denetlemezler. Bayan Philo tüm bunlara dahil olmak istiyordu. Bağımsızlık ve start-up, birinci sınıf uçmamak, şoför bulundurmamak veya ofiste bir sürü orkide bulundurmamak anlamına gelse bile.

Bayan Philo, “Aslında beni mutlu eden şey bu değil” dedi. Onu mutlu eden şeyler arasında yemek yapmak, galeriler, ata binmek, kulüplere gitmek, ailesi ve arkadaşları yer alıyor. Kesintiyi garantilemekle ilham bulmak arasındaki ince çizgide sürekli yürüdüğünü söyledi. Bayan Rogers, “Bir kez size güvenebileceğini bildiğinde hiçbir engel kalmaz” dedi.

Bayan Rogers'ın kocası mimar Richard Rogers, Meksika gezisi sırasında düşüp aylarca hastanede kaldıktan sonra, bir gün Bayan Philo, Bayan Rogers'ın hayran olduğu büyük, gri bir tüvit paltoyla kahvaltıya geldi. Bayan Rogers, onu geri almayı reddederek, “Onu çıkardı ve bana verdi” dedi. “O zamandan beri beni güvende ve sıcak tuttu.”

Bayan Philo'yla batı Londra'da çocukluklarından beri arkadaş olan İngiliz Vogue'un eski genel yayın yönetmeni Edward Enninful, ne zaman erkek giyimi yapacağı konusunda onu sürekli rahatsız ettiğini söyledi. “Her zaman onların kadın paltolarından birini satın alıp diktirmem gerektiğini bekliyordum” dedi.

Daha sonra, geçen yıl Londra'daki Moda Ödülleri'nden hemen önce, “sırf kendimi iyi hissetmemi istediği için” ona gri kruvaze bir takım elbise verdiğini söyledi. “Ben her zaman siyah giyerim. Hayatımda hiç gri giymemiştim ama ona güvenmiştim. Çok özgürleştiriciydi.”