Mesut Bakkal: Çok enteresan bir lig yaşanıyor

Dogus

Aktif Üye
Spor Toto 1. Lig’in 36. haftasında Denizlispor alanında karşılaştığı Menemenspor’u 2-1 yendi Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında Denizlispor Teknik Yöneticisi Mesut Bakkal, açıklamalarda bulundu.

Bakkal, “Şimdi natürel kazanmak hoş. Yani üst üste bilhassa içeride hem Gençlerbirliği tıpkı vakitte rakibimiz Menemenspor’u yenmek hoş, oyuncularımı kutluyorum. Geldiğimiz günden itibaren 8. galibiyeti aldık. Çok enteresan bir lig yaşanıyor, 45 puan yaptık hala daha devam eden bir lig var. Olağan sıkıntı maçlar oynuyoruz lakin maça baktığınız vakit oyuna yeterli başlayan daha sonrasında durum vermeyen maç boyunca da oyunu forse etmeye çalışan bir kadro var. Oyuncularımı kutluyorum, son dakikaya kadar geldiğim günden itibaren hiç bir maçı bırakmayan bir grup var. aslına bakarsan bu onlara yakışıyor, gerçek kimlikleri bu diye düşünüyorum. Sıkıntı da olsa kazanmasını bildik. Natürel şu anda epey büyük bir avantaj yakaladık. Bundan daha sonrası ne olur 1 puan mı, 3 puan mı kâfi onu bilemiyorum. Lakin önümüzdeki 2 maçada talibiz, talip olmak zorundayız rahatlamak için. Geldiğim günde söylemiştim aslına bakarsan Denizli’ye, şu anda iş bitmeden, bu türlü ligde kalmak yakışıyor. Taraftarlara da teşekkür ediyorum, bilhassa tribünleri doldurmaları bizi desteklemeleri son dakikaya kadar. Burada kusurlu goller de yiyeceğiz yahut bu biçimde kırmızı kartlar da bakılırsaceğiz. Zira artık son dakikalarda tansiyon yüksek, hakeme de teşekkür ediyorum ortada bir maç oynattı. Menemenspor uygun bir uğraş etti. Yani oyuna baktığımız vakit üstün olan bizdik ve kazanmasını bildik. İnşallah haftaya bu gidişle bitiririz diye düşünüyorum” dedi. (İHA)