Manisa FK’da Yalçın Koşukavak periyodu

Dogus

Aktif Üye
Manisa Futbol Kulübü Teknik Yönetici Yalçın Koşukavak ile 1,5 yıllık mutabakat sağladı.

Yeni Teknik Yönetici Yalçın Koşukavak için Fikri Bayrıl Tesisleri’nde imza merasimi gerçekleştirildi.

İmza merasimine Öteki Mevlüt Aktan katıldı. İmza merasiminde konuşan Teknik Yönetici Yalçın Koşukavak, “Manisa Futbol Kulübü’nde epey değerli ve bedelli olduğunu düşündüğüm bir yapılanma var. Kıymetli insanların pahalı işler yaptığı bir kulüpte olduğum için epeyce memnunum. Manisa Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Cengiz Ergün, Liderimiz Mevlüt Aktan ve bedelli idare heyetimize teşekkür ediyorum. Manisa Futbol Kulübü’nün yaptığı epey değerli tesisler, altyapıya verilen kıymet ülke futbolumuzun özlediği şeyler. Manisa FK’da bunları gördüğüm için heyecanlıyım. Bu bedelli kulübe faydalı olmak için takım arkadaşlarımla birlikte epeyce çalışacağız. Bir oyun modeli inşa ederken müsabakamız gerektiğini de unutmayacağız. Bu hafta da Samsunspor ile oynayacağız. Manisa’da fazlaca önemli bir taraftar kitlesi olduğunu biliyorum. Bu maçta tüm Manisalı futbolseverleri ekibimize, bizlere takviye olmaya davet ediyorum. her insanın keyif alacağı bir Manisa Futbol Kulübü izlettireceğimize inanıyorum” biçiminde konuştu.

Başkan Mevlüt Aktan, “Yalçın hoca güvendiğimiz bir isim”
“Bildiğiniz üzere döneme fazlaca sevdiğimiz, Manisa’mız için pahalı olan Levent Eriş hocamızla başlamıştık. Levent hocamıza verdiği emeklerden dolayı epey teşekkür ediyorum, bizim için her vakit epeyce bedelli bir isimdir. Bir kan değişikliği muhtaçlığı olduğuna karar verdik. Gelinen noktada farklı bir tez, farklı bir heyecan getirmek istiyoruz. Bu manada Yalçın Koşukavak hocamızı tercih ettik. Yalçın hoca, Kulübümüzün bünyesine uyan, gayesi olan, hocalığına fazlaca güvendiğimiz bir isim. Geçmişten bu yana tanıdığımız bir hoca. Mesleği, hocalığı, bilgi ve birikimini tartışmaya gerek yok. Bizi tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Kulübümüze katkı sağlayacağına canı gönülden inanıyorum. Bizde olduğu üzere Yalçın hocamızda da o istek, coşku ve heyecan var. Hocamıza yeni misyonunda muvaffakiyetler diliyorum. Hem kulübümüz tıpkı vakitte Yalçın hocamız için iyi olsun” tabirlerini kullandı.