Lionel Richie, Kate Moss ve Pharrell, Met Gala öncesinde New York'taki partilere katıldı

canvade

Yeni Üye
Manhattan şehir merkezindeki Casa Cipriani'de perşembe akşamı henüz erkendi ama Lionel Richie gecesinin nasıl biteceğini bildiğini düşünüyordu: “Buckingham Sarayı bizi arayıp 'Nasıl gitti?' diye soracak.”

Az önce kırmızı halıda yürüyen ve selfie istekleri bombardımanına uğrayan Bay Richie, 1976'da o zamanki Prens Charles tarafından kurulan ve dünya çapında yeterli hizmet alamayan milyonlarca gence yardım eden kuruluş için bir bağış toplama etkinliği olan King's Trust Global Gala'ya ev sahipliği yapıyordu. .

Geceye aktörler Leonardo DiCaprio ve Drew Barrymore, müzisyen John Legend, stilist Law Roach ve model Kate Moss'un da aralarında bulunduğu 300'den fazla kişi katıldı. 1,4 milyon dolardan fazla para toplandı.

Şu anda üçüncü yılında olan etkinlik, Kral Charles'ın uzun süredir arkadaşı olan Bay Richie ile İngiliz Vogue'un eski genel yayın yönetmeni ve etkinliğin eş başkanı Edward Enninful arasındaki işbirliğiyle gerçekleşti.

Bay Enninful, “Ailemin ve arkadaşlarımın üyelerine yardım eden güven ile büyüdüm” dedi.

Gece aynı zamanda Kral Charles'ın kanser olduğunu açıkladıktan sonra resmi olarak görevine dönüşüne denk geldi.

Hükümdar törene katılmadı ancak kalabalığın arasında “The Crown” dizisinin son iki sezonunda onu canlandıran İngiliz aktör Dominic West vardı.

Bay West, “Zavallı adam biraz hizmet dışıydı” dedi. “Yardımımıza ihtiyacı var.”

Akşam yemeği, Kral Charles'ın bir temsilci tarafından yapılan ve Bay Richie'nin en büyük hitlerinden bazılarına değindiği kelime oyunu dolu konuşmasıyla açıldı: “Edward ve Lionel'ın 'Tavanda Dans Etmek' için orada olmalarına sevindim ve ” Tüm gece.”

Üç renkli bebek pancarı ve pırasa soslu somondan oluşan akşam yemeğinin ardından akşam, Bay Legend'ın Bay Richie'nin “Merhaba” şarkısının performansı ve izleyicilerden ayakta alkışlanmasıyla sona erdi.

Görünüşe göre Bay Legend bu cevaba güldü ve şöyle dedi: “Buna 20 dakika önce karar verdim.” — AK

West Village'da bir araba müzayedesi

Çarşamba günü, Louis Vuitton'un erkek giyim kreatif direktörü Pharrell Williams, Morton Caddesi'nin bir kısmını kordon altına aldı.

Yaklaşık 300 kişi, Bay Williams'ın müzayede evi Joopiter tarafından tanınmış şahsiyetlerin ürünlerini satın almayı kolaylaştırmayı amaçlayan çevrimiçi araba müzayedesinin açılışını kutlamak için West Village'ın sakin bir caddesindeki açık bir garajda toplandı.

Ünlüler ve sanatçılar, Mitsubishi kamyondan çevrilen bir karavandan, Seventh Avenue South ile Bleecker Street arasında yer alan, sanatçı Daniel Arsham'a ait bir Porsche'ye kadar uzanan 12 nadir, özelleştirilmiş ve çok yönlü araca hayran kaldı.

Yoldan geçenler, yenilenmiş bir garajda takılan ünlülere benzeyen şeyleri görmek için durdu.

Kalabalık arasında rapçi ve şarkıcı Tobe Nwigwe ile moda tasarımcısı Kim Shui gibi konuklar fotoğraf çekmek için arabaların etrafında dikkatli bir şekilde toplanırken bir köşeye saklanan eşi Martica Nwigwe de vardı. K-pop grubu Blackpink'in bir üyesi olan Rosé, kalabalığın arasından geçti.

Bazı konuklar, kokteyl tepsileri veya küçük mantarlı kanepe parçalarıyla garsonları takip ederken, aktris Dianna Agron ve moda tasarımcısı LaQuan Smith gibi diğerleri de ayrı kısa gösterilerde bulundu. Girişte Bay Williams'ın alıntılar kitabı olan bir yığın “Pharrell-izm” duruyordu.

Bay Arsham, koleksiyonundaki birçok arabadan biri olan Porsche'sinin yanında diğer konuklarla sohbet etti (hepsini kullandığını söyledi).

Akşamın erken saatlerinde Bay Williams, kovboy şapkası ve bol miktarda Louis Vuitton giymiş olarak geldi. Etkinliğin farklı insanların birbiriyle bağlantı kurabileceği bir yer olmasını umduğunu söyledi.

Müzayede evinin geçen yıl nasıl büyüdüğünü düşündü. Bay Williams, “Bana benzeyen insanların bu fırsatları yok” dedi. “Dostum, çılgın bir zaman.” -MG