Hainler sunucusu Alan Cumming, gösteride kendi kıyafetlerini giydi.

canvade

Yeni Üye
Yeni bir realite oyun programı olan Hainler, şaşırtıcı ifşaatlara dayanıyor. Suç dizisinin bölümlerinde oyuncular düzenli olarak “öldürülür” (tekmelenir). Diğerleri “yasaklanır” (ayrıca tekmelenir). Ancak en şaşırtıcı ifşaatlardan bazılarının olay örgüsüyle hiçbir ilgisi yok – ve her şey şovun sunucusu aktör Alan Cumming’in bir sonraki bölümde hangi kıyafetle görüneceğiyle ilgili.

Pembe kareli takımlar var. Balıksırtı tüvit pelerinler. Zarif küçük etekler. “Belki de oldukça ürkütücü bir şekilde,” dedi Bay Cumming, “kıyafetlerin büyük çoğunluğu bana aitti.”

Bu ay Peacock’da prömiyeri yapılan “The Traitors”ın bazı hayranları, Bay Cumming’in şık görünüm yeteneğinin uyum sağlamanın favori bir parçası haline geldiğini söyledi. Catherine Maddox, “Bu kadar çok renkli giyinmesine gerçekten bayıldım,” dedi. 39, Boston’da bir laboratuvar yöneticisi.

Hollanda’dan bir gösteriye dayanan dizi, Birleşik Krallık uyarlamasının (Bay Cumming’in sunuculuğunda değil) geçen yıl sürpriz bir hit olmasının ardından Amerika Birleşik Devletleri’ne geldi. Amerikan versiyonunun yarışmacıları, Arie Luyendyk (“The Bachelor”), Cirie Fields (“Survivor”) ve Kate Chastain (“Güverte Altında”) – ve henüz 15 dakikalık şöhretini kazanmamış insanlar.

Tavrı aynı anda ürkütücü ve çapkın olan Bay Cumming, bir zamanlar Lea & Perrins Worcestershire sos imparatorluğunun bir varisine ait olan İskoç Dağlık Bölgesi’ndeki bir mülk olan Ardross Kalesi arazisinde nakit para ödülü için yarışırken onlara rehberlik ediyor. .

The Traitors yapım tasarımcısı Mathieu Weekes, setin suç masası oyununa dönüşen film Clue’yu anımsatması gerektiğini söyledi. 19. yüzyıldan kalma şatoyu yenilemek için ekibi yakut kırmızısı yemek sandalyeleri, mor bir iki kişilik koltuk, zümrüt yeşili bir kanepe ve diğer renkli mobilyalarla dekore etti. Bay Weekes, “İlk renk referansımız ‘Knives Out’ filmiydi” dedi. “Oldukça tuhaf hissettirmesini istedik.”

Film ve televizyon için çalışan bir mimarlık araştırmacısı olan Rachel Trombetta, nadiren realite şov setlerinde “o klasik maksimalizme” sahip olduğunu söyledi. Yapım tasarımcısı Bay Weekes, Hainler setinin üzerinde çalıştığı önceki realite şovlarından “yapılmasının oldukça farklı” olduğunu söyledi (“Ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkarın!)” normdan kopmak ve ona kendine ait bir kimlik vermeye çalışmak” dedi.

The Traitors’da Bay Cumming’e stil veren Sam Spector, gösteriyi böylesine muhteşem bir yerde düzenlemek, sunucunun “bu güzel şatonun tuhaflığıyla bağlantı kuran” bir gardıroba ihtiyacı olduğu anlamına geliyordu. Neyse ki, İskoç olan Bay Cumming’in, kendisi ve Bay Spector’ın elde etmek istediği estetiğin temelini oluşturabilecek takım elbise, etek ve artı dörtlüklerle dolu bir dolabı vardı. “Böyle züppelik yapmaktan söz etmiştik,” dedi Bay Cumming, “şu eksantrik İskoç toprak sahibi.” Veya, Bay Spector’ın dediği gibi: Sherlock Holmes, “bir James Bond filminden kötü adam” Filmi” .

The Traitors’ın hem İngiliz hem de Amerikan versiyonlarını görmüş olan Londra’daki 31 yaşındaki bir araştırmacı olan Robin Emry, Bay Cummings’in gardırobunu “Vivienne Westwood, Vincent Price ile tanışıyor” olarak tanımladı.

Bay Cumming’in kıyafetlerini daha da popüler hale getirmek için, Bay Spector ev sahibini ekoseler, bir omzun üzerine giyilen bir tür İskoç şal, şapkalar, pelerinler, kuşaklar ve kıyafetlerinin çoğunu birbirine bağlayan (kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak) gösterişli broşlarla donattı. ). ). Bir çift opera uzunluğundaki mavi eldiven gibi aksesuarlarından bazıları gösteri için özel olarak yapılmıştı.

Bay Cumming, “Eldivenler çok komik,” dedi. Onları “küçük bir polis pelerini” olarak adlandırdığı şeyle ve bir domuz şapkasıyla giyiyor – kendisinin bile zaten teatral bir gardırobun sınırlarına meydan okuduğunu söylediği eksantrik bir kıyafet.

Bay Cumming, “Bu en çılgın bakış,” dedi, “ama onu seviyorum.”