Bodrumspor’da Karakaya’dan samimi itiraf

Dogus

Aktif Üye
Ligde son 5 maçta 2 yenilgi, 2 birliktelik ve 1 galibiyet alan Bodrumspor, Play-Off sınırının altına inerek 22 puanla 8’inci sıraya düştü. Gençlerbirliği maçı ile bir daha galibiyetle çıkış yakalamak isteyen Bodrum grubunda Lider İstek Karakaya, nereden geldiklerini unutmadıklarını belirtti. İstek Karakaya, “Ben şu an bir eksik görmüyorum. Fotoğrafın tamamına bakmak lazım. Birinci iki grubun direkt Harika Lig ‘e çıktığı bir ligde ikinciyle ortamızda 3 puan var” dedi.

“Biz şampiyonluğa kurulmuş bir grup değiliz, lige tutunmak için kurulmuş bir takımız” diyen Karakaya, “Buna karşın Harika Lig sınırıyla ortamızda 3 puan var ve grubumuz 22 puan topladı. Grubumuza, teknik heyetimize bu başarılarından dolayı fazlaca teşekkür ediyorum. İnişler çıkışlar futbolda her vakit olacaktır. Geçen sene bu vakit içindera gidersek üst üste puan kayıpları olmuştu. Kadrodan gidenler olmuştu ve eksilmemize karşın birlik ve birlikteliği koruduk, yola inananlarla devam ettik. Bodrum’a tarihinde birinci kez 1’inci Lig’e çıkma zaferi yaşattık. O yüzden daima diyorum ki ümitsizliğe kapılmaya gerek yok. Asıl maksadımız bu ligde tutunmak. Kadromuz bu amacın üzerinde büyük işlere koşuyor. Taraftarlarımızda ve halkımızda çabucak bir üst lige çıkalım diye heyecanlananlar oluyor. Biz muhteşem amatörden buraya birlik ve birlikteliğimizi koruyarak geldik” diye konuştu.

TAŞDEMİR: BİRİNCİ KERE PLAY-OFF POTASININ DIŞINA ÇIKTIK

Ligde son 3 maçta alınan 1 puandan dolayı Play-Off potasından çıktıklarını söyleyen Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, “Bu ufak düşüşü yenidendan galibiyetle üst çekebiliriz. Birinci kez Play-Off potasının dışına çıktık. Son 3 maçta 2 yenilgi almamız bizim için uygun değildi. Hedeflediğimiz bir puan var, bu puanı yakalayabilirsek inşallah birinci yarı sonunda bir daha hakikat yerde olacağız. Bu haftaki rakibimiz Gençlerbirliği esaslı bir topluluk ancak bu sene onlar da makûs başladı. Hoca değiştirdiler ve galibiyetle tanışmak istiyorlar. Bizim de artık galibiyetle yeniden tanışma vaktimiz geldi. ötürüsıyla iç saha avantajıyla bu hafta galip gelmesini bileceğiz” dedi.

DHA